Pratinidhi Odia

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ

ଟ୍ବିଟ୍‌ ଅଫ ଟ୍ବିଟ୍‌ସ

ଇରାନ ନିଆଁ ସହ ଖେଳୁଛି। ଓବାମାଙ୍କ ଦୟାକୁ ଭୁଲିଯାଇଛନ୍ତି। ଆମ ବାର୍ତ୍ତାଳାପର ସତ୍ୟତାକୁ ମିଡିଆର ମିଥ୍ୟା ଜାଲରୁ ରକ୍ଷା କରିଥିବାରୁ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପ, ଆମେରିକା ରାଷ୍ଟ୍ରପତି

ଶ୍ରୀଲଙ୍କାର ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ସ୍ବାଧୀନତା ଦିବସର ଶୁଭେଚ୍ଛା। ଉତ୍ତମ ବନ୍ଧୁ ଓ ପଡ଼ୋଶୀ ରାଷ୍ଟ୍ର ଭାବେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଉତ୍ତରୋତ୍ତର ଉନ୍ନତି କରୁ ଏହା ଭାରତ ଚାହେଁ।

ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି, ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ

ଟ୍ବିଟ୍‌ ଟ୍ବିଟ୍‌

ସମଗ୍ର ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶରେ ବିଜେପିର ସୁନାମୀ ସ୍ରୋତ ପ୍ରବାହିତ ହେଉଛି, ତାରି ଆଗରେ କୌଣସି ରାଜନୈତିକ ଦଳର ନେତାଙ୍କୁ ଖୋଜିଲେ ବି କେହି ମିଳୁନାହାନ୍ତି।

ଅମିତ ଶାହ, ବିଜେପି ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ

ଗୋଆର ଲୋକେ କଂଗ୍ରେସ ଶାସନ ବେଳର ଦୁର୍ନୀତି, କୁ-ଶାସନ ଏବଂ ଅପାରଗତାକୁ ଭୁଲି ନାହାନ୍ତି। ନିର୍ବାଚନରେ ବିଜେପି ସପକ୍ଷରେ ସ୍ରୋତ ପ୍ରବାହିତ ହେଉଛି।

ମନୋହର ପାରିକର, କେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରତିରକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ

ମୁଁ, ଅଖିଳେଶ ଦୁହେଁ ଯୁବକ। ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶକୁ ବଦଳାଇବା ପାଇଁ ଆମେ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତିବଦ୍ଧ। ଅଗଣିତ ଭୋଟରଙ୍କ ସହ ଆପଣ ବି ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟି-କଂଗ୍ରେସ ମେଣ୍ଟକୁ ଭୋଟ ଦିଅନ୍ତୁ।

ରାହୁଳ ଗାନ୍ଧି, କଂଗ୍ରେସ ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ

ରାଜନୈତିକ ଦଳଗୁଡ଼ିକର ସ୍ବଚ୍ଛତା ପାଇଁ ଚାନ୍ଦା ଉପରେ କଟକଣା ଏକ ସାହସିକ ପଦକ୍ଷେପ। ଏହା କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହେଲେ ଅନେକ ପ୍ରକାର ସଫଳତା ମିଳିବ।

ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ, ଓଡ଼ିଶା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

ଟ୍ବିଟ୍‌ ୱାର‌

ନିଯୁକ୍ତି ସୃଷ୍ଟି କ୍ଷେତ୍ରରେ ୨୦୧୭ ବଜେଟ୍‌ରେ ଶୂନ ବ୍ୟବସ୍ଥା ରହିଛି। ଉଦ୍ୟୋଗରେ ଶୂନ, କୃଷି ବିକାଶରେ ଶୂନ, ଶିକ୍ଷାରେ ଶୂନ, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟରେ ଶୂନ ଏବଂ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବି ଶୂନ।

ରଣଦୀପ ସୁରଜେୱାଲା, କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରବକ୍ତା

ଚାଷୀ, ଗରିବ, ବିପଦସଙ୍କୁଳ ବର୍ଗ ଏବଂ ଯୁବାବର୍ଗ ବିଶେଷ ମାତ୍ରାରେ ଉପକୃତ ହେବେ। ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ୨୦୧୭ ବଜେଟ୍‌ରେ ବ୍ୟାପକ ପ୍ରାବଧାନ ରଖାଯାଇଛି।

ଦେବ୍ରେନ୍ଦ୍ର ଫଡ୍‌ନବିସ, ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

ବହୁଜନ ସମାଜ ପାର୍ଟି (ବିଏସ୍‌ପି) ସପକ୍ଷରେ ଭୋଟ ଦେଇ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ମୁସ୍‌ଲିମ ଭାଇ ଭଉଣୀମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଭୋଟକୁ ନଷ୍ଟ କରନ୍ତୁନି ।

ଅଖିଳେଶ ଯାଦବ, ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟିକୁ ପୁଣିଥରେ କ୍ଷମତାକୁ ଆଣିବା ପାଇଁ ଭୋଟ ଦେବା ଅର୍ଥ ନିଜ ଗୋଡ଼କୁ ନିଜେ କୁରାଢ଼ି ମାରିବା। ମୁସଲିମ ଭାଇଭଉଣୀମାନଙ୍କୁ ସପା ବିପକ୍ଷରେ ଭୋଟ ଦେବାକୁ ନିବେଦନ କରୁଛି।

ସୁଶ୍ରୀ ମାୟାବତୀ, ବିଏସ୍‌ପି ଅଧ୍ୟକ୍ଷା

ଫେସ୍‌ବୁକ

ବ୍ଲାକ୍‌ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ୍‌ର ୧୨ ବର୍ଷ ପୂର୍ତ୍ତି ହେଲା। ଚମତ୍କାର ଅଭିଜ୍ଞତା, ଚମତ୍କାର ସମୟ ଏବଂ ଚମତ୍କାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ସଞ୍ଜୟ ଲୀଳା ବନ୍‌ଶାଲୀ, ଚମତ୍କାର ରାଣୀ ମୁଖାର୍ଜୀ। ବ୍ଲାକ୍‌ ଅନେକ ସଫଳତାକୁ ରଙ୍ଗାୟିତ କରିଛି।

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ, ଅଭିନେତା

ବିଦ୍ୟାଳୟକୁ ଯାଇ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଭେଟିବା ସର୍ବଦା ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଏବଂ ଆମୋଦଦାୟକ। ଏହା ଅନେକ ସ୍ମୃତିକୁ ତାଜା କରିଥାଏ ଏବଂ ଚିନ୍ତା ଚେତନାକୁ ନୂଆ ଖାଦ୍ୟ ଦେଇଥାଏ।

ଏମ୍‌.ଏସ୍‌.ଧୋନୀ, କ୍ରିକେଟର

ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପହଡ଼ ଖୋଲା ଦର୍ଶନ

କରେନ୍ସି କନଭର୍ଟର


ଜନମତ

ଚଳିତ ପଞ୍ଚାୟତ ନିବର୍ବାଚନରେ ରାଜନୈତିକ ଦଳଗୁଡ଼ିକର ବେଲଗାମ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ବିମୁଦ୍ରାୟନ ଅଙ୍କୁଶ ଲଗାଇ ପାରିଛି କି?