Pratinidhi Odia

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ

ଟ୍ବିଟ୍‌ ଅଫ ଟ୍ବିଟ୍‌ସ

ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ସୁଖ ଓ ସମୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଆମେ ସର୍ବଦା କାର୍ଯ୍ୟରତ। ସରକାରଙ୍କ ଯୋଜନା ଓ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଓଡ଼ିଆବାସୀଙ୍କ କଲ୍ୟାଣ ପାଇଁ ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ।

ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ଓଡ଼ିଶା

ନା ଆକ୍ଟର, ନା ମୁଁ ଜଣେ କ୍ରିକେଟର। ମୁଁ ମଡେଲ ବି ନୁହେଁ। କେବଳ ଏକ ଲେଖକ। ଯାହାର ଏକ ସ୍ବପ୍ନ ଥିଲା, ଏବେ ମୋର କୋଟି ଫଲୋଅର୍ସ ହୋଇ ତାହା ପୂରଣ ହୋଇଗଲା।

ଚେତନ ଭଗତ, ଲେଖକ

ଟ୍ବିଟ୍‌ ଟ୍ବିଟ୍‌

ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଭଲ କାମର ନିର୍ଦେଶକୁ କଠୋର ଭାବେ ପାଳନ କରିବି।

ଆର.ପି.ଶର୍ମା, ଡିଜିପି, ଓଡ଼ିଶା

ବଦଳି ସରକାରଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି। ଓଏସ୍‌ଆର୍‌ଟିସିକୁ ଲାଭଦାୟୀ ସଂସ୍ଥା କରିବି। ମାଓ ଉପଦ୍ରୁତ ଅଞ୍ଚଳରେ ବସ୍‌ସେବା ପ୍ରଭାବୀ ଢଙ୍ଗରେ କରିବି।

କେ.ବି.ସିଂହ, ସିଏମ୍‌ଡି, ଓଏସ୍‌ଆରଟିସି

ଅଣତାଲିମପ୍ରାପ୍ତ ସମସ୍ତ ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ପୂର୍ବରୁ ସେମାନେ ଏନ୍‌ଆଇସିଏସ୍‌ ପୋର୍ଟାଲରେ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୫-୧୭ ପଞ୍ଜୀକୃତ କରନ୍ତୁ।

ବଦ୍ରି ନାରାୟଣ ପାତ୍ର, ବିଦ୍ୟାଳୟ ଓ ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ

ରାୟ ଐତିହାସିକ। ଏହା କାହାର ଜୟ ପରାଜୟ ନୁହେଁ। ଦଳରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ବରେ ରହି ମୁଁ ଏହାକୁ ସ୍ବାଗତ କରୁଛି। ନୂଆ ଭାରତର ନିର୍ଯାସ ହେବ।

ଅମିତ ଶାହ

ଟ୍ବିଟ୍‌ ୱାର‌

ନିଯୁକ୍ତି ସୃଷ୍ଟି କ୍ଷେତ୍ରରେ ୨୦୧୭ ବଜେଟ୍‌ରେ ଶୂନ ବ୍ୟବସ୍ଥା ରହିଛି। ଉଦ୍ୟୋଗରେ ଶୂନ, କୃଷି ବିକାଶରେ ଶୂନ, ଶିକ୍ଷାରେ ଶୂନ, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟରେ ଶୂନ ଏବଂ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବି ଶୂନ।

ରଣଦୀପ ସୁରଜେୱାଲା, କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରବକ୍ତା

ଚାଷୀ, ଗରିବ, ବିପଦସଙ୍କୁଳ ବର୍ଗ ଏବଂ ଯୁବାବର୍ଗ ବିଶେଷ ମାତ୍ରାରେ ଉପକୃତ ହେବେ। ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ୨୦୧୭ ବଜେଟ୍‌ରେ ବ୍ୟାପକ ପ୍ରାବଧାନ ରଖାଯାଇଛି।

ଦେବ୍ରେନ୍ଦ୍ର ଫଡ୍‌ନବିସ, ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

ବହୁଜନ ସମାଜ ପାର୍ଟି (ବିଏସ୍‌ପି) ସପକ୍ଷରେ ଭୋଟ ଦେଇ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ମୁସ୍‌ଲିମ ଭାଇ ଭଉଣୀମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଭୋଟକୁ ନଷ୍ଟ କରନ୍ତୁନି ।

ଅଖିଳେଶ ଯାଦବ, ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ

ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟିକୁ ପୁଣି କ୍ଷମତାକୁ ଆଣିବା ପାଇଁ ଭୋଟ ଦେବା ଅର୍ଥ ନିଜ ଗୋଡ଼କୁ କୁରାଢ଼ି ମାରିବା। ମୁସଲିମ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କୁ ସପା ବିପକ୍ଷରେ ଭୋଟ ପାଇଁ ନିବେଦନ କରୁଛି।

ସୁଶ୍ରୀ ମାୟାବତୀ, ବିଏସ୍‌ପି ଅଧ୍ୟକ୍ଷା

ଫେସ୍‌ବୁକ

ବ୍ଲାକ୍‌ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ୍‌ର ୧୨ ବର୍ଷ ପୂର୍ତ୍ତି ହେଲା। ଚମତ୍କାର ଅଭିଜ୍ଞତା, ଚମତ୍କାର ସମୟ ଏବଂ ଚମତ୍କାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ସଞ୍ଜୟ ଲୀଳା ବନ୍‌ଶାଲୀ, ଚମତ୍କାର ରାଣୀ ମୁଖାର୍ଜୀ। ବ୍ଲାକ୍‌ ଅନେକ ସଫଳତାକୁ ରଙ୍ଗାୟିତ କରିଛି।

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ, ଅଭିନେତା

ବିଦ୍ୟାଳୟକୁ ଯାଇ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଭେଟିବା ସର୍ବଦା ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଏବଂ ଆମୋଦଦାୟକ। ଏହା ଅନେକ ସ୍ମୃତିକୁ ତାଜା କରିଥାଏ ଏବଂ ଚିନ୍ତା ଚେତନାକୁ ନୂଆ ଖାଦ୍ୟ ଦେଇଥାଏ।

ଏମ୍‌.ଏସ୍‌.ଧୋନୀ, କ୍ରିକେଟର

ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପହଡ଼ ଖୋଲା ଦର୍ଶନ

କରେନ୍ସି କନଭର୍ଟର


ଜନମତ

ଚଳିତ ପଞ୍ଚାୟତ ନିବର୍ବାଚନରେ ରାଜନୈତିକ ଦଳଗୁଡ଼ିକର ବେଲଗାମ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ବିମୁଦ୍ରାୟନ ଅଙ୍କୁଶ ଲଗାଇ ପାରିଛି କି?