ଟେଲର ସ୍ବିଫ୍ଟ ବିଶ୍ବର ହାଇଏଷ୍ଟ ପେଡ୍‌ ସେଲିବ୍ରିଟି, ପଛରେ ପଡ଼ିଗଲେ କାଇଲି


ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ସହିତ ରୋଜଗାରକୁ ନେଇ ଏକ ନମ୍ବରରେ ରହିବା ପାଇଁ ଲଗାତର ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଲାଗି ରହିଥାଏ। ଏହି ଦୌଡ଼ରେ ପୁଣି ଥରେ ଜଣେ ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ବାଜି ମାରି ନେଇଛନ୍ତି।

ଫୋର୍ବସ୍‌ର ସେଲିବ୍ରିଟି ୧୦୦ ତାଲିକାର କଣ୍ଠଶିଳ୍ପୀ ଟେଲର ସ୍ବିଫ୍ଟ ୧୮୫ ମିଲିଅନ ଡଲାର ରୋଜଗାର କରି ରିଅଲିଟି ଟିଭି ଷ୍ଟାର୍‌ କାଇଲି ଜେନରଙ୍କୁ ପଛରେ ପକାଇ ପ୍ରଥମ ସ୍ଥାନ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ତାଲିକାରେ କାଇଲି ୧୭୦ ମିଲିଅନ ଡଲାର ରୋଜଗାର କରି ଦ୍ବିତୀୟ ସ୍ଥାନ ହାସଲ କରିଛନ୍ତି। ଦ ଆନୁଆଲ ଫୋର୍ବସ୍‌ ସେଲିବ୍ରିଟି ୧୦୦ ତାଲିକାରେ ଲିଓନେଲ ମେସି, କ୍ରିଷ୍ଟିଆନୋ ରୋନାଲ୍ଡୋ ଓ ନେମାରଙ୍କ ଭଳି ସେଲିବ୍ରିଟି ଶ୍ରେଷ୍ଠ ୧୦ ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି।

ଏହି ତାଲିକାରେ ଅନ୍ୟ ମହିଳା ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କମେଡିଆନ ଏଲେନ ଡିଜେନରସ, ରିଅଲିଟି ଟିଭି ଷ୍ଟାର୍‌ କିମ୍‌ କାରଦାଶିଆନ୍‌ ୱେଷ୍ଟ ଓ ଗାୟିକା ରିହାନା, କେଟି ଓ ପିଙ୍କ୍‌ ପ୍ରମୁଖ ସାମିଲ୍‌ ଅଛନ୍ତି। ଏହି ତାଲିକାରେ ବଲିଉଡ୍‌ର ଖିଲାଡ଼ି ହିରୋ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ୩୩ତମ ସ୍ଥାନ ହାସଲ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି। ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ପାଇଁ ଚଳିତ ବର୍ଷର ତାଲିକା ବହୁତ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର କାରଣ ସେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀର ଏକମାତ୍ର କଳାକାର, ଯିଏ ଏହି ତାଲିକାରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି। ଚଳିତ ବର୍ଷ ବଲିଉଡ୍‌ର ହାଇଏଷ୍ଟ ପେଡ୍‌ ଭାବେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ୬୫ ମିଲିଅନ ଡଲାର (୪୪୪ କୋଟି ଟଙ୍କା)ର ସମ୍ପତିର ମାଲିକ ଅଟନ୍ତି।

Post Comment




  
Captcha
Cannot Read? Click Here to generate a new one.


ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପହଡ଼ ଖୋଲା ଦର୍ଶନ