ଲୋକମାନ୍ୟ ତିଲକ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌ ଦୁର୍ଘଟଣା: ଆରମ୍ଭ ହେଲା

କଟକ: କଟକ ନିର୍ଗୁଣ୍ଡି ଷ୍ଟେସନ୍‌ ନିକଟସ୍ଥ ଶାଳଙ୍ଗାରେ ହୋଇଥିବା ମୁମ୍ବାଇ-ଭୁବନେଶ୍ବର ଲୋକମାନ୍ୟ ତିଲକ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌ ଟ୍ରେନ ଦୁର୍ଘଟଣାର ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ତଦନ୍ତ। ତଦନ୍ତ ପାଇଁ କଟକରେ ରେଲଓ୍ୱେ ନିରାପତ୍ତା କମିଶନର ଏକେ ରାୟ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି। କମିଶନରଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ୪ ଜଣିଆ ଟିମ୍‌ ଦୁର୍ଘଟଣା କେମିତି ହେଲା ଓ କେଉଁ ପରିସ୍ଥିତି ପାଇଁ ହେଲା ତା’ର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। ରେଳ ବିଭାଗ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହ ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷଦର୍ଶୀଙ୍କୁ ବି ପଚରାଉଚରା କରାଯିବ। ସାଧାରଣ ବ୍ୟକ୍ତି ହାଜର ହୋଇ ଦୁର୍ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ମତାମତ ଦେଇପାରିବେ ବୋଲି କମିଶନର କହିଛନ୍ତି। ଦୁର୍ଘଟଣାର ବିସ୍ତୃତ ତଦନ୍ତ କରାଯିବ। ମାସକ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରାଥମିକ ତଦନ୍ତ ରିପୋର୍ଟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇ ରେଳ ମନ୍ତ୍ରାଳୟଙ୍କୁ ଦିଆଯିବ ବୋଲି ଏ କେ ରାୟ କହିଛନ୍ତି। ଟ୍ରେନ୍‌ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ସ୍ବରୂପ ୪ ଜଣ ରେଳ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନିଲମ୍ବନ କରାଯାଇଛି। ସେମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ତଦନ୍ତ ପରସରଭୁକ୍ତ କରାଯିବ। ନିଲମ୍ବନ ହୋଇଥିବା ଅଧିକାରୀମାନେ ହେଲେ ନିର୍ଗୁଣ୍ଡି ଷ୍ଟେସନ୍‌ର ଡେପୁଟି ଷ୍ଟେସନ୍‌ ମ୍ୟାନେଜର, ମାଲବାହୀ ଟ୍ରେନ୍‌ର ଗାର୍ଡ ଓ ଲୋକମାନ୍ୟ ତିଳକ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌ର ଲୋକୋ ପାଇଲଟ୍ ଓ ସହକାରୀ ଲୋକ ପାଇଲଟ୍‌।

କାର୍‌ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଶବାନା ଆଜ୍‌ମୀ ଆହତ

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ୍‌ର ବର୍ଷୀୟାନ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶବାନା ଆଜ୍‌ମୀ ଶନିବାର ଏକ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ପୁଣେ-ମୁମ୍ବାଇ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌ୱେ’ରେ ଖାଲାପୁର ଟୋଲ୍‌ ପ୍ଲାଜା ନିକଟରେ ତାଙ୍କ କାର୍‌କୁ ଗୋଟିଏ ଟ୍ରକ୍‌ ଧକ୍କା ଦେବା ଫଳରେ ଶବାନାଙ୍କ ନାକରେ ଆଘାତ ଲାଗିଛି। ତାଙ୍କ ସହ ସ୍ବାମୀ ତଥା ବିଶିଷ୍ଟ ଗୀତିକାର ଜାଭେଦ୍‌ ଅଖ୍‌ତର ମଧ୍ୟ ଯାଉଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି। ଜାଭେଦ୍‌ଙ୍କର ବିଶେଷ କୌଣସି କ୍ଷତି ହୋଇ ନ ଥିବା ବେଳେ ଉଭୟଙ୍କୁ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ପନ୍‌ଭେଲ୍‌ସ୍ଥିତ ଏମ୍‌ଜିଏମ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ୍‌ରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି। ଶବାନାଙ୍କ ଶରୀରରେ ନାକ ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଆଘାତ ଲାଗି ନ ଥିବା ହସ୍ପିଟାଲ୍‌ ପକ୍ଷରୁ କୁହାଯାଇଥିଲେ ଯେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ମାନସିକ ଭାବେ ଭୟଭୀତ ହୋଇପଡ଼ିଥିବା କୁହାଯାଇଛି।

ସାନିଆଙ୍କ ସଫଳ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ: ହୋବାର୍ଟରେ

ହୋବାର୍ଟ: ଦିନକ ପରେ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି ବର୍ଷର ପ୍ରଥମ ଗ୍ରାଣ୍ଡ୍‌ସ୍ଲାମ୍‌ ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ୍‌ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆନ୍‌ ଓପନ୍‌। ଏହି ଟୁର୍ଣ୍ଣାମେଣ୍ଟ୍‌ ପୂର୍ବରୁ ଭାରତର ସବୁଠାରୁ ସଫଳ ମହିଳା ଟେନିସ୍‌ ଖେଳାଳି ସାନିଆ ମିର୍ଜା ଜବରଦସ୍ତ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି। ବିଶେଷକରି ପାଖାପାଖି ୨ ବର୍ଷ ପରେ କୋର୍ଟକୁ ଫେରିଥିବା ସାନିଆ ଏଠାରେ ଚାଲିଥିବା ଡବ୍‌ଲ୍ୟୁଟିଏ ହୋବାର୍ଟ ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ୍‌ରେ ଚାମ୍ପିଅନ୍‌ ହୋଇଛନ୍ତି। ସେ ୟୁକ୍ରେନ୍‌ର ନାଦିଆ କିଚେନୋକ୍‌ଙ୍କୁ ସାଥୀ କରି ଖେଳୁଥିବା ବେଳେ ଶନିବାରର ଫାଇନାଲ୍‌ରେ ଦ୍ବିତୀୟ ସିଡ୍‌ ଯୋଡ଼ି ଚୀନ୍‌ର ଏସ୍‌. ପେଙ୍ଗ୍‌-ଏସ୍‌. ଝାଙ୍ଗ୍‌ ଯୋଡ଼ିକୁ ୬-୪, ୬-୪ ସେଟ୍‌ରେ ପରାସ୍ତ କରି ତାଙ୍କ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ୟାରିଅର୍‌ରେ ଆଉ ଏକ ଟାଇଟଲ୍‌ ହାତେଇପାରିଛନ୍ତି।
କଶ୍ମୀର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପୂର୍ବରୁ
ଗତ ୨୦୧୮ରେ ପାକିସ୍ତାନର ନୂଆ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବେ ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟର୍‌ ଇମ୍ରାନ୍‌ ଖାନ୍‌ ଶପଥ ନେବା ପରେ ପଡ଼ୋଶୀ ଭାରତ ସହ ଦ୍ବିପାକ୍ଷିକ ଆଲୋଚନା ଉପରେ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଗୁରୁତ୍ବ ଦେବେ ବୋଲି କହିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ଉଭୟ ଦେଶ ମଧ୍ୟରେ କୂଟନୈତିକ ସମ୍ପର୍କ କ୍ରମଶଃ ତିକ୍ତ ହୋଇ ଚାଲିଛି। ବିଶେଷକରି ଗତବର୍ଷ ଅଗଷ୍ଟ ୫ ତାରିଖରେ ଭାରତ ସରକାର ଜମ୍ମୁ-କଶ୍ମୀରଠାରୁ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ରାଜ୍ୟ ପାହ୍ୟା ପ୍ରତ୍ୟାହାର କରିନେବା ପରେ ପାକିସ୍ତାନକୁ ଏହା ବେଶ୍‌ ବାଧିଥିଲା। ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଭାରତକୁ ଘେରିବା ସକାଶେ ପାକିସ୍ତାନ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସ୍ତରରେ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ ହେଁ ଏହା ହାତରେ ସଫଳତା ଲାଗି ନ ଥିଲା। କିନ୍ତୁ ପାକିସ୍ତାନ କଶ୍ମୀର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କଦାପି କୌଣସି ବୁଝାମଣା କରିବ ନାହିଁ ବୋଲି ଜୋର୍‌ ଦେବା ସହ ପ୍ରଥମେ ଏହି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବା ଦରକାର ବୋଲି ଜୋର୍‌ ଦେଇଛି। କଶ୍ମୀର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ନ ହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭାରତ ସହ କୌଣସି ପ୍ରକାର ଶାନ୍ତି ଆଲୋଚନା ହେବ ନାହିଁ ବୋଲି ଶୁକ୍ରବାର ପାକିସ୍ତାନର ବୈଦେଶିକ ମନ୍ତ୍ରୀ ଶାହ ମାହମୁଦ୍‌ କୁରୈଶୀ କହିଛନ୍ତି।
ବେଜୋସ୍‌ଙ୍କ ଭାରତ ଗସ୍ତକୁ
ବିଶ୍ବର ଅନ୍ୟତମ ପ୍ରମୁଖ ଅନ୍‌ଲାଇନ୍‌ ଶପିଙ୍ଗ୍‌ କମ୍ପାନୀ ଆମାଜନ୍‌ଡଟ୍‌କମ୍‌ ଇଙ୍କ୍‌ର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ଜେଫ୍ ବୋଜୋସ୍‌ ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହରେ ଭାରତ ଗସ୍ତରେ ଆସୁଛନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କ କମ୍ପାନୀର ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବା ସକାଶେ ଏଠାକୁ ଆସୁଥିବା ବେଳେ ଏଠାରେ କେତେକ ସରକାରୀ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା କରିବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ମଧ୍ୟ ରହିଛି। ତେବେ ବେଜୋସ୍‌ଙ୍କ ଏହି ଗସ୍ତ ବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଦେଶର ହଜାର ହଜାର ସଂଖ୍ୟାରେ କ୍ଷୁଦ୍ର ବ୍ୟବସାୟୀ ବିରୋଧ କରିବେ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି। ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଆମାଜନ୍‌ର ଏକ ଇଭେଣ୍ଟ୍‌ରେ ବେଜୋସ୍‌ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ। ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଭାରତର କ୍ଷୁଦ୍ର ଓ ମଧ୍ୟମ ଧରଣର ଉଦ୍ୟୋଗୀମାନଙ୍କୁ ଆମାଜନ୍‌ ସହ ଯୋଡ଼ିବା ସକାଶେ ଆଲୋଚନା ହେବ। ଏହି ଅବସରରେ ସେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ଆଲୋଚନା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।
ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନିକିଆରୁ ବାଦ୍‌ ପଡ଼ିଲେ
ଚଳିତ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଓ ଭାରତ ଦିନିକିଆ ସିରିଜ୍‌ ମଙ୍ଗଳବାରଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଭ୍ରମଣକାରୀ ଦଳ ବେଶ୍‌ ସହଜ ବିଜୟ ହାସଲ କରିଛି। ଦୁଇ ଓପନର ଡେଭିଡ୍‌ ୱାର୍ଣ୍ଣର୍‌ ଓ ଅଧିନାୟକ ଆରୋନ୍‌ ଫିଞ୍ଚ୍‌ଙ୍କ ଅପରାଜିତ ଶତକ ବଳରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ୧୦ ୱିକେଟ୍‌ରେ ବିଜୟୀ ହୋଇ ୩ ମ୍ୟାଚ୍‌ ବିଶିଷ୍ଟ ସିରିଜ୍‌ରେ ୧-୦ରେ ଆଗୁଆ ରହିଛି। ସିରିଜ୍‌ର ଦ୍ବିତୀୟ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଆସନ୍ତା ଶୁକ୍ରବାର ରାଜକୋଟଠାରେ ଖେଳାଯିବ। ତେବେ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ଭାରତର ନିୟମିତ ୱିକେଟ୍‌କିପର୍‌ ୠଷଭ ପନ୍ତ୍‌ ଖେଳିବେ ନାହିଁ। କାରଣ ଗତ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ସେ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ଓ ଦ୍ବିତୀୟ ମ୍ୟାଚ୍‌ ପାଇଁ ସେ ଫିଟ୍‌ ହୋଇପାରିବେ ନାହିଁ। ଦଳ ବୁଧବାର ରାଜକୋଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା ବେଳେ ପନ୍ତ୍‌ ବେଙ୍ଗାଳୁରୁ ଅଭିମୁଖେ ଯାତ୍ରା କରିଛନ୍ତି। ସେଠାରେ ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍‌ ଏକାଡେମୀ (ଏନ୍‌ସିଏ)ରେ ତାଙ୍କର ରିହାବିଲିଟେସନ୍‌ ହେବ ବୋଲି ବିସିସିଆଇ ପକ୍ଷରୁ ଜାରି ଏକ ବିବୃତିରେ କୁହାଯାଇଛି।
ଭାରତ ପାଇଁ ଫିଞ୍ଚ୍‌, ୱାର୍ଣ୍ଣର କାଫି
ଓପ୍‌ନର ଡେଭିଡ ୱାର୍ଣ୍ଣର ଓ ଅଧିନାୟକ ଆରୋନ ଫିଞ୍ଚ୍‌ଙ୍କ ଅପରାଜିତ ଶତକ ବଳରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ୧୦ ୱିକେଟ୍‌ରେ ଭାରତକୁ ପରାସ୍ତ କରି ୩ ମ୍ୟାଚ୍‌ ବିଶିଷ୍ଟ ସିରିଜ୍‌ରେ ୧-୦ରେ ଆଗୁଆ ହୋଇଛି। ଆଗକୁ ଟି-୨୦ ବିଶ୍ବକପ୍‌ ଆସୁଥିଲା ବେଳେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷରେ ଭାରତର ବୋଲିଂ ଦୁର୍ବଳତା ମଧ୍ୟ ପଦାକୁ ଆସିଛି। ଭାରତ ଦୁଇ ପ୍ରିମିୟର ବୋଲର ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍‌ରା ଓ ମହମ୍ମଦ ଶମୀ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ଦୁଇ ଓପନରଙ୍କ ୱାର୍ଣ୍ଣର ଓ ଫିଞ୍ଚ୍‌ଙ୍କ ଉପରେ ସାମାନ୍ୟ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି। ଫଳରେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଭାରତ ପରି ଚାମ୍ପିଅନ୍‌ ଦଳ ବିପକ୍ଷରେ ୧୦ ୱିକେଟରେ ରେକର୍ଡ ବିଜୟ ହାସଲ କରିଛି। କେବଳ ବୋଲିଂ ନୁହେଁ, ବ୍ୟାଟିଂରେ ମଧ୍ୟ ଷ୍ଟାର ଖଚିତ ଭାରତୀୟ ମିଚେଲ ଷ୍ଟାର୍କ, ପ୍ୟାଟ୍ଟ୍‌ କମିନ୍ସ ଓ ଆଡାମ ଜାମ୍ପାଙ୍କୁ ସାମ୍ନା କରିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।

ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପ୍ରସଙ୍ଗ

  • page_22_128
  • page_22_128
  • page_22_128
  • page_22_128
  • page_22_128
  • page_22_128
  • page_22_128
  • page_22_128
  • page_22_128
  • page_22_128

ଫଟୋ ଗ୍ୟାଲେରୀ

ସାବାସ୍‌ ସଙ୍ଗୀତା: ଦୁର୍ଘଟଣାର
ଟିକ୍‌ ଟକ୍‌ରେ ଜଣେ ଲୋକପ୍ରିୟ ମୋଟିଭେସନାଲ ସ୍ପିକର ଭାବେ କମାଉଛନ୍ତି ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ସୋସାଲ ମିଡିଆ ଏଭଳି ଏକ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ, ଯେଉଁଠି ଲୋକେ କେବଳ ମନୋରଞ୍ଜନ କରି ନ ଥାନ୍ତି ବରଂ ଲୋକପ୍ରିୟ ହେବା ସହିତ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଆୟ କରୁଛନ୍ତି। ଏଥିମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ହେଉଛି ଟିକ୍‌ ଟକ୍‌ ଆପ୍‌। ଯାହା ଆଜିକାଲି କେବଳ ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନୁହେଁ ବରଂ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛି। ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଲୋକେ ଶର୍ଟ ଭିଡ଼ିଓ ତିଆରି କରି ବେଶ୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ହେବା ସହିତ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଆୟ କରୁଛନ୍ତି। ଆଜିକାଲି ଟିକ୍‌ ଟକ୍‌ରେ ଅନେକ ଲୋକ ଭିଡ଼ିଓ ତିଆରି କରି ଲୋକପ୍ରିୟ ହେବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି। ସେହିପରି ଟିକ୍‌ ଟକ୍‌ରେ ଜଣେ ମୋଟିଭେସନାଲ ସ୍ପିକର ଓ ଇଂରାଜୀ ଟିଚର ସଙ୍ଗୀତା ଜୈନ୍‌ଙ୍କ କାହାଣୀ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯିଏ ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କୁ ଜୀବନ ବଞ୍ଚିବାର ଏକ ନୂଆ ଉପାୟ ଶିଖାଉଛନ୍ତି। ସଙ୍ଗୀତା ଜୈନ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀରେ ନିଜ କ୍ୟାରିଅର ତିଆରି କରିବାକୁ ଚାହୁଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣା କାରଣରୁ ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ସ୍ବପ୍ନ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲା। ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ନିଜ ଗୋଡ଼ ହରାଇବା ପରେ ସଙ୍ଗୀତା ଯିବା ଆସିବା କରି ପାରୁ ନ ଥିଲେ। ଜୀବନରେ ଆସିଥିବା ଏତେ ବଡ଼ ଧକ୍କା ପରେ ମଧ୍ୟ ସେ ହାର୍‌ ମାନି ନ ଥିଲେ। ଏବେ ସେ ନିଜର ଏକ ଭିନ୍ନ ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି।
ହୀନାଙ୍କଠାରୁ ନିଅନ୍ତୁ ଏହି ଡ୍ରେସ୍‌
ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀରେ ନିଜ ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ପରେ ହୀନା ଖାନ ଏବେ ବଲିଉଡ୍‌ରେ ପାଦ ରଖିବା ଲାଗି ପୂରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି। ନିଜ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗରେ ରହିବା ପାଇଁ ସେ ସୋସାଲ ମିଡିଆରେ ନିୟମିତ ଭାବେ ଫଟୋ ଶେୟାର କରିବାରେ ଲାଗିଥାନ୍ତି। ଏହି ସବୁ ଫଟୋରେ ସେ ବହୁତ ଅଲଗା ଡ୍ରେସ୍‌ରେ ନଜର ଆସିବା ସହିତ ନିଜ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଫ୍ୟାଶନ୍‌ ଗୋଲ୍ସ ଦେବାରେ ଲାଗିଥାନ୍ତି। ସେହିପରି ହୀନାଙ୍କ ଏହି ଡ୍ରେସ୍‌କୁ ବୁଝିବା କେତେକ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ କେବଳ କଷ୍ଟକର ନୁହେଁ, ଅସମ୍ଭବ ମଧ୍ୟ। କାରଣ ସେ କ’ଣ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି, ତାହା ଅନେକ ଲୋକ ବୁଝି ପାରି ନ ଥାନ୍ତି। ଏହି ଡ୍ରେସ୍‌କୁ ଦେଖି ଆପଣ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ପାର୍ଟି କିମ୍ବା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପାଇଁ ଆଇଡିଆ ନେଇ ନିଆରା ଡ୍ରେସ୍‌ ତିଆରି କରିପାରିବେ।

ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ରେ ପ୍ରତିନିଧି

ଟ୍ବୀଟରରେ ପ୍ରତିନିଧି

ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପହଡ଼ ଖୋଲା ଦର୍ଶନ