ମନୋରଞ୍ଜନ

ନୀନାଙ୍କ କମାଲ, ହାତେଇଲେ ଆଇଆଇଏଫ୍‌ଏଫ୍‌ବିର ଦୁଇ ବଡ଼

ଛୋଟ ପରଦାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ବଡ଼ ପରଦା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିଜ ଅଭିନୟ ଯାଦୁରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ପ୍ରଶଂସାର ପାତ୍ର ପାଲଟିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୀନା ଗୁପ୍ତାଙ୍କୁ ପୁଣି ଏକ ବଡ଼ ସଫଳତା ମିଳିଛି। ନୀନାଙ୍କୁ ବୋଷ୍ଟନର ଭାରତୀୟ ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଫିଲ୍ମ ମହୋତ୍ସବରେ (ଆଇଆଇଏଫ୍‌ଏଫ୍‌ବି) ଦୁଇଟି ପୁରସ୍କାର ମିଳିଛି। ‘ବଧାଇ ହୋ’ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୀନାଙ୍କୁ ଏହି ଫିଲ୍ମୋତ୍ସବରେ ‘ଦ ଲାଷ୍ଟ କଲର’ ଫିଲ୍ମରେ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀର ପୁରସ୍କାର ମିଳିଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ମଧ୍ୟ ସର୍ବଶ୍ରେଷ୍ଠ ଫିଚର ଫିଲ୍ମର ପୁରସ୍କାର ମିଳିଛି। ନିଜ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପ୍ରେମ ଓ ସମର୍ଥନ ପାଇଁ ଏହା ସମ୍ଭବ ହୋଇପାରିଛି ବୋଲି ଲେଖି ନୀନା ନିଜ ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ କରି ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

ଡ୍ରିମ୍‌ ବୟଙ୍କୁ ‘ଡ୍ରିମ୍‌ ଗାର୍ଲ’ର ଜନ୍ମଦିନ ଉପହାର

ଏବେ ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଆୟୁଷ୍ମାନ ଖୁରାନାଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟତା ଯେମିତି, ତାଙ୍କୁ ଡ୍ରିମ୍‌ ବୟ କହିଲେ ଭୁଲ୍‌ ହେବ ନାହିଁ। ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୪ରେ ଆୟୁଷ୍ମାନ ନିଜର ୩୫ତମ ଜନ୍ମ ଦିନ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ଆଗରୁ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଗୁଡ୍‌ ନ୍ୟୁଜ୍‌ ମିଳିଛି। ଜନ୍ମଦିନର ଗୋଟିଏ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଆୟୁଷ୍ମାନଙ୍କ ‘ଡ୍ରିମ୍‌ ଗାର୍ଲ’ ସିନେମା ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଥିଲା। ଏହା ତାଙ୍କର ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ ଓପନିଂ ସିନେମା ପାଲଟିଛି। ‘ଡ୍ରିମ୍‌ ଗାର୍ଲ’ ସିନେମା ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ୧୦ କୋଟି ଟଙ୍କାରୁ ଊର୍ଦ୍ଧ୍ବ ଟଙ୍କା କଲେକ୍ସନ୍‌ କରିଛି, ଯାହା ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରଥମ ଦିନ କଲେକ୍ସନଠାରୁ ଅଧିକ। କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ, ଚଳିତ ବର୍ଷ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଥିବା ମିଡ୍‌ ରେଞ୍ଜର ସମସ୍ତ ଫିଲ୍ମ ମଧ୍ୟରେ ଆୟୁଷ୍ମାନଙ୍କ ‘ଡ୍ରିମ୍‌ ଗାର୍ଲ’ ସିନେମା ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଆୟ କରି ତାଙ୍କର ସବୁଠୁ ବଡ଼ ଓପନର ଫିଲ୍ମ ପାଲଟିଛି। ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ‘ଡ୍ରିମ୍‌ ଗାର୍ଲ’ ସିନେମା ବକ୍ସ ଅଫିସ୍‌ରେ ୧୦.୦୫ କୋଟି ଟଙ୍କା କଲେକ୍ସନ୍‌ କରିଛି।

‘ଦ ସ୍କାଏ ଇଜ୍‌ ପିଙ୍କ୍‌’ ପ୍ରିମିଅରରେ ଭାବପ୍ରବଣ ହେଲେ ପ୍ରିୟଙ୍କା
ପୁଣି ବିବାହ କରିବେ କାମ୍ୟା

ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ କାମ୍ୟା ପଞ୍ଜାବୀ ଦ୍ବିତୀୟ ଥର ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଟିଭି ସିରିଅଲ ‘ଶକ୍ତି: ଅସ୍ତିତ୍ବ କେ ଏହସାସ’ରେ ପ୍ରୀତୋ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା କାମ୍ୟା ଦିଲ୍ଲୀରେ ରହୁଥିବା ଶଲଭ ଡାଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଶଲଭ ହେଲ୍‌ଥକେୟାର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ ସହିତ ଜଡ଼ିତ। କାମ୍ୟା ନିଜର ଏକ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଶଲଭଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିଥିଲେ। ଏହାପରେ ଉଭୟ ପରସ୍ପରର ନିକଟତର ହେବାରେ ଲାଗିଥିଲେ। ଏହି ଲଭ୍‌ ବାର୍ଡ ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଏହାପୂର୍ବରୁ ବଣ୍ଟି ନେଗି ନାମକ ଜଣେ ବିଜ୍‌ନେସ୍‌ମ୍ୟାନ୍‌ଙ୍କୁ କାମ୍ୟା ବିବାହ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ୨୦୧୩ରେ ଏହି ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଛାଡ଼ପତ୍ର ହୋଇଯାଇଥିଲା।



ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପହଡ଼ ଖୋଲା ଦର୍ଶନ