ମନୋରଞ୍ଜନ

୨୬ରେ ଆସୁଛି ପରିଣୀତିଙ୍କ ‘ସାଇନା’
ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଅର୍ଜୁନ-ଆୟୁଷ୍ମାନ ଟକ୍କର

ମହାମାରୀ କୋରୋନା କାରଣରୁ ପ୍ରାୟ ବର୍ଷେ କାଳ ସିନେମାହଲ ବନ୍ଦ ରହିଥିବା ବେଳେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ନୂଆ କଟକଣା କୋହଳ ନୀତି ଅନୁଯାୟୀ ଏବେ ସିନେମାହଲ ଗୁଡ଼ିକ ୧୦୦ ପ୍ରତିଶତ କ୍ଷମତା ସହ ଖୋଲୁଛି। ଏପରିସ୍ଥଳେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଫିଲ୍ମ ଗୁଡ଼ିକର ରିଲିଜ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ତନ୍ମଧ୍ୟରେ ଟକ୍କର ହେବାକୁ ମଧ୍ୟ ଯାଉଛି। ଏହିକ୍ରମରେ ଆସନ୍ତା ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧୭ରେ ଅର୍ଜୁନ ରାମପାଲଙ୍କ ଅଭିନୀତ ‘ଦ ବ୍ୟାଟଲ ଅଫ ଭୀମା କୋରେଗାଓଁ’ ଓ ଆୟୁଷ୍ମାନ ଖୁରାନାଙ୍କ ଅଭିନୀତ ‘ଅନେକ’ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି ଦୁଇଟି ଫିଲ୍ମ ଜାତିପ୍ରଥା ଉପରେ ଆଧାରିତ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି। ସମୟକ୍ରମେ ଆୟୁଷ୍ମାନଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବଲିଉଡରେ ବଢ଼ିଥିବାରୁ ଅର୍ଜୁନ ଓ ଆୟୁଷ୍ମାନଙ୍କ ଏହି ଟକ୍କର ବେଶ ମଜାଦାର ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି।

ଯୌନଶୋଷଣର ଶିକାର ହୋଇଥିଲେ ଅନୁରାଗ କଶ୍ୟପଙ୍କ

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ତଥା ନିର୍ଦେଶକ ଅନୁରାଗ କଶ୍ୟପଙ୍କ ଝିଅ ଆଲିଆ କଶ୍ୟପ ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ନିଜର କିଛି ବୋଲ୍ଡ ଫଟୋ ଶେୟାର କରିଥିଲେ। ଏହାକୁ ନେଇ ତାଙ୍କୁ ଜୋରଦାର ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଉଛି। ଏହାକୁ ନେଇ ସେ ବହୁତ ଡରି ଯାଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ ସେ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏମିତି କେବେ ଡରି ନ ଥିଲେ, ଗତ କିଛି ସପ୍ତାହ ହେଲାଣି ନିଜ ଫଟୋ ଉପରେ କମେଣ୍ଟ ପଢ଼ି ଯେତିକି ଡରି ଯାଇଛନ୍ତି। ଟ୍ରୋଲର୍ସମାନେ ଅଶ୍ଳୀଳ କମେଣ୍ଟ ସୋସାଲ ମିଡିଆରେ ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏଥିସହିତ ସେ ପୁରୁଣା ଦିନକୁ ମନେପକାଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ହୋଇଥିବା କହିଛନ୍ତି। ଆଲିଆ ରେପିଷ୍ଟ ମାନସିକତା ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିଛନ୍ତି ଓ ନିଜ ଭାବନା ବ୍ୟକ୍ତ କରିଛନ୍ତି।

‘ବାହୁବଳୀ’କୁ ଟପିଯିବ ‘ଆଦିପୁରୁଷ’!

ଅଭିନେତା ପ୍ରଭାସଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘ଆଦିପୁରୁଷ’କୁ ନେଇ ପ୍ରତିଦିନ କିଛି ନୂଆ ଖବର ଆସୁଛି। ଏହା ବଲିଉଡ ନିର୍ଦେଶକ ଓମ ରାଉତଙ୍କ ଏହି ଡ୍ରିମ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟର ପ୍ରସ୍ତୁତି ଜୋରସୋରରେ ଚାଲିଛି। ଏହି ଫିଲ୍ମର ନିର୍ମାଣ ଟି-ସିରିଜ କରୁଛି। ଫିଲ୍ମର ବଜେଟ୍ ୩୫୦ରୁ ୪୦୦ କୋଟି ମଧ୍ୟରେ ରହିବ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ଭିଏଫଏକ୍ସ ଓ ଟେକ୍ନିକାଲ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଏକ ପରୀକ୍ଷଣ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ଆଦିପୁରୁଷରେ ‘ବାହୁବଲୀ’ ଠାରୁ ଅଧିକ ଭିଏଫଏକ୍ସ ସଟ୍ସ ରହିବ। ବାହୁବଲୀରେ ମୋଟ ୨୫୦୦ ଭିଏଫଏକ୍ସ ସଟ୍ସ ଥିବାବେଳେ ଆଦିପୁରୁଷରେ ୮୦୦୦ ଭିଏଫଏକ୍ସ ସଟ୍ସ ରହିବ। ଏଥିରୁ ‘ଆଦିପୁରୁଷ’ କେତେ ଭବ୍ୟ ହେବ, ତାହା ସହଜରେ ଅନୁମାନ କରିହେବ। ଫିଲ୍ମର ମୋଟ୍ ବଜେଟର ଅଧା ଭିଏଫଏକ୍ସ ଓ ସିଜିଆଇରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ।



ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପହଡ଼ ଖୋଲା ଦର୍ଶନ