ମନୋରଞ୍ଜନ

ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପିନ୍ଧିବାକୁ ଭୁଲିଗଲେ ପ୍ରିୟଙ୍କା-ନିକ୍‌

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଓ ନିକ୍‌ ଜୋନସ୍‌ଙ୍କ ଫଟୋ ଓ ଭିଡ଼ିଓ ସୋସାଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଥାଏ। ଏବେ ସେମାନଙ୍କର ଏକ ଗୀତ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଛି। ଏଥିରେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଓ ନିକ୍‌ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି। ଭିଡ଼ିଓରେ ସେମାନଙ୍କ କେମେଷ୍ଟ୍ରି ଦେଖିବା ଭଳି ହୋଇଛି। ଭିଡ଼ିଓରେ ଉଭୟ ଧଳା ଶାର୍ଟ ଓ ମୋଜା ପିନ୍ଧିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। କିନ୍ତୁ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପିନ୍ଧି ନାହାନ୍ତି। ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏଥିରେ ବେଶ୍‌ ଗ୍ଲାମରସ୍‌ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି ଗୀତ ୧୯୮୦ର ‘ହ୍ବାଟ୍‌ ଏ ମ୍ୟାନ୍‌ ଗୋଟା ଡୁ’ର ନୂଆ ଭର୍ସନ। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ନିକ୍‌ ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍‌ ଓ ଟ୍ବିଟରରେ ଏହି ଗୀତର ଫାଷ୍ଟ ଲୁକ୍‌ ଜାରି କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଗୀତ ରିଲିଜ୍‌ ହେବା ପରେ ଲକ୍ଷାଧିକ ଲୋକ ଏହାକୁ ଦେଖି ସାରିଲେଣି। ଲୋକେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଓ ନିକ୍‌ଙ୍କ ଯୋଡ଼ିକୁ ଖୁବ୍‌ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି।

ଅଜୟଙ୍କୁ ଖୁସି କରିଦେଲା ରବିଶଙ୍କରଙ୍କ ଏହି କଥା
ଉତ୍କଣ୍ଠା ବଢ଼ାଉଛି ‘ଗଙ୍ଗୁବାଇ କାଠିଆୱାଡି’
ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରୁଛି ବୟକଟ୍‌ ଦୀପିକା

ଜବାହାରଲାଲ ନେହରୁ ୟୁନିଭର୍ସିଟି (ଜେଏନ୍‌ୟୁ) କେତେକ ମୁଖାପିନ୍ଧା ଲୋକ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ। ଯାହାପରେ ବାମପନ୍ଥୀ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ଦ୍ବାରା ଆୟୋଜିତ ଏକ ବିକ୍ଷୋଭ ସମାବେଶରେ ଯୋଗ ଦେବାକୁ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ମଧ୍ୟ ଜେଏନ୍‌ୟୁ କ୍ୟାମ୍ପସ୍‌ରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଏଥି ପାଇଁ କେତେକ ଅସନ୍ତୋଷ ଲୋକ ଦୀପିକାଙ୍କ ନିକଟରେ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଥିବା ସିନେମା ‘ଛପାକ୍‌’କୁ ବିରୋଧ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହାର ସିଧାସଳଖ ପ୍ରଭାବ ଏହି ଫିଲ୍ମର ବକ୍ସ ଅଫିସ୍‌ କଲେକ୍ସନ୍‌ ଉପରେ ପଡ଼ିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ଏବେ ଟ୍ବିଟରରେ କେତେକ ଲୋକ ଦୀପିକାଙ୍କ କାରଣରୁ ‘ଲକ୍ସ’ କମ୍ପାନୀକୁ ମଧ୍ୟ ଚେତାବନୀ ଦେଇଛନ୍ତି। କିଛି ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ‘ହାଶଟ୍ୟାଗ୍‌ ଦୀପିକା ହଟାଓ ଲକ୍ସ ବଚାଓ’ ଟ୍ବିଟରରେ ଜବରଦସ୍ତ ଭାବେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରିବାରେ ଲାଗିଛି।

ବିଗ୍‌ ବିଙ୍କ ସମୁଦୁଣୀ ଋତୁ ନନ୍ଦାଙ୍କ ପରଲୋକ

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସମୁଦୁଣୀ ଋତୁ ନନ୍ଦାଙ୍କ ୭୧ ବର୍ଷ ବୟସରେ ପରଲୋକ ହୋଇଯାଇଛି। ସେ କ୍ୟାନ୍‌ସରରେ ପୀଡ଼ିତ ଥିଲେ। ମଙ୍ଗଳବାର ନୂଆଦିଲ୍ଲୀରେ ବିଳମ୍ବିତ ରାତି ୧ଟା ୧୫ ମିନିଟ୍‌ରେ ଋତୁ ନନ୍ଦା ଅନ୍ତିମ ନିଶ୍ବାସ ତ୍ୟାଗ କରିଛନ୍ତି। ରାଜ କପୁରଙ୍କ ଝିଅ ତଥା ଋଷି କପୁର ଓ ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ଭଉଣୀ ହେଉଛନ୍ତି ଋତୁ। ଋତୁଙ୍କ ପୁଅ ନିଖିଳଙ୍କ ବାହାଘର ବିଗ୍‌ ବିଙ୍କ ଝିଅ ଶ୍ବେତାଙ୍କ ସହ ହୋଇଥିଲା। ଋତୁଙ୍କ ନିଧନ ପରେ ନୀତୁ କପୁର, ରଣବୀର କପୁର ଓ ରିଦ୍ଧିମା କପୁର ସୋସାଲ ମିଡିଆରେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଦେଇଛନ୍ତି। ରିଦ୍ଧିମା ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ବିଶ୍ବର ସବୁଠାରୁ ଦୟାଳୁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଋତୁଙ୍କ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାରର ସମସ୍ତ ରୀତିନୀତି ଦିଲ୍ଲୀର ଲୋଧୀ ରୋଡ୍‌ ସ୍ଥିତ ଶ୍ମଶାନ ଘାଟରେ ସମ୍ପନ୍ନ କରାଯିବ।

ଭନ୍‌ସାଲୀଙ୍କ ଫିଲ୍ମରେ କରନ-ଅର୍ଜୁନ ଯୋଡ଼ି!
ଉତ୍କଣ୍ଠା ବଢ଼ାଉଛି ‘ମୁମ୍ବାଇ ସାଗା’ର ଫାଷ୍ଟ ଲୁକ୍‌


ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପହଡ଼ ଖୋଲା ଦର୍ଶନ