ଯୁବ ଜଗତ

ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ କରିବାକୁ ନିକ-ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କଠାରୁ ନିଅନ୍ତୁ ଟିପ୍ସ
ସାବାସ୍‌ ସଙ୍ଗୀତା: ଦୁର୍ଘଟଣାର ପୀଡ଼ାକୁ ଏଡ଼ାଇ ପାଲଟିଲେ ଟିକ୍‌

ଟିକ୍‌ ଟକ୍‌ରେ ଜଣେ ଲୋକପ୍ରିୟ ମୋଟିଭେସନାଲ ସ୍ପିକର ଭାବେ କମାଉଛନ୍ତି ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ସୋସାଲ ମିଡିଆ ଏଭଳି ଏକ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ, ଯେଉଁଠି ଲୋକେ କେବଳ ମନୋରଞ୍ଜନ କରି ନ ଥାନ୍ତି ବରଂ ଲୋକପ୍ରିୟ ହେବା ସହିତ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଆୟ କରୁଛନ୍ତି। ଏଥିମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ହେଉଛି ଟିକ୍‌ ଟକ୍‌ ଆପ୍‌। ଯାହା ଆଜିକାଲି କେବଳ ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନୁହେଁ ବରଂ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛି। ଏହି ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଲୋକେ ଶର୍ଟ ଭିଡ଼ିଓ ତିଆରି କରି ବେଶ୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ହେବା ସହିତ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଆୟ କରୁଛନ୍ତି। ଆଜିକାଲି ଟିକ୍‌ ଟକ୍‌ରେ ଅନେକ ଲୋକ ଭିଡ଼ିଓ ତିଆରି କରି ଲୋକପ୍ରିୟ ହେବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି। ସେହିପରି ଟିକ୍‌ ଟକ୍‌ରେ ଜଣେ ମୋଟିଭେସନାଲ ସ୍ପିକର ଓ ଇଂରାଜୀ ଟିଚର ସଙ୍ଗୀତା ଜୈନ୍‌ଙ୍କ କାହାଣୀ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯିଏ ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କୁ ଜୀବନ ବଞ୍ଚିବାର ଏକ ନୂଆ ଉପାୟ ଶିଖାଉଛନ୍ତି। ସଙ୍ଗୀତା ଜୈନ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀରେ ନିଜ କ୍ୟାରିଅର ତିଆରି କରିବାକୁ ଚାହୁଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣା କାରଣରୁ ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ସ୍ବପ୍ନ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲା। ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ନିଜ ଗୋଡ଼ ହରାଇବା ପରେ ସଙ୍ଗୀତା ଯିବା ଆସିବା କରି ପାରୁ ନ ଥିଲେ। ଜୀବନରେ ଆସିଥିବା ଏତେ ବଡ଼ ଧକ୍କା ପରେ ମଧ୍ୟ ସେ ହାର୍‌ ମାନି ନ ଥିଲେ। ଏବେ ସେ ନିଜର ଏକ ଭିନ୍ନ ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି।



ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପହଡ଼ ଖୋଲା ଦର୍ଶନ