ଫ୍ୟାଶନ

ଶୀତଦିନେ ଶାଢ଼ି ପିନ୍ଧିବା ପାଇଁ ଟିପ୍ସ

ଶୀତଦିନ ଆରମ୍ଭ ହେବା ସହିତ ବାହାଘର ଋତୁ ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଏ। କାରଣ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକେ ଶୀତଦିନେ ବିବାହ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଶୀତଦିନେ ବାହାଘରରେ ସାମିଲ ହେବା ମହିଳାଙ୍କ ପାଇଁ କୌଣସି ଛୋଟ ସମସ୍ୟା ନୁହେଁ। କାରଣ ଶୀତଦିନେ ସବୁ ଫ୍ୟାଶନ ଓ ଷ୍ଟାଇଲ ସ୍ବେଟର ଓ ଜ୍ୟାକେଟ ତଳେ ଲୁଚି ଯାଇଥାଏ। ସେହିପରି ଶାଢ଼ି ପିନ୍ଧିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରୁଥିବା ମହିଳାଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଅଧିକ ସମସ୍ୟା କରିଥାଏ। କାରଣ ଶାଢ଼ିରେ ଅଧିକ ଥଣ୍ଡା ଅନୁଭବ ହୋଇଥାଏ। ଯଦି ଥଣ୍ଡା କାରଣରୁ ବାହାଘରରେ ସାମିଲ ହେବାକୁ ଆପଣ ମନ ବଳାଉ ନାହାନ୍ତି, ତେବେ କେତେକ ଉପାୟ ଅବଲମ୍ବନ କରିପାରିବେ। ଏହି ଉପାୟରେ ଥଣ୍ଡାରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବା ସହିତ ଷ୍ଟାଇଲିଶ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିବେ। ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଶୀତଦିନେ ଶାଢ଼ି ପିନ୍ଧିବାର ସବୁଠୁ ଭଲ ଉପାୟ।

ଶ୍ବେତାଙ୍କ ହଟ ଅନ୍ଦାଜ ଜିତୁଛି ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ହୃଦୟ
ସୁଧାଙ୍କୁ ଆଇୱା ‘କୁଇନ୍‌ ଅଫ୍‌ ୟୁନିଭର୍ସ’ ଟାଇଟଲ
ଭେଲଭେଟ ଲେହେଙ୍ଗାରେ ନୋରାଙ୍କ ରୟାଲ ଅନ୍ଦାଜ
ଷ୍ଟାଇଲିଶ ଡିଜାଇନ୍‌ର ବ୍ଲାଉଜ୍‌ ଦେବ ସିମ୍ପଲ ଶାଢ଼ିରେ ବି ସେକ୍ସି

ଫ୍ୟାଶନ୍‌ ଟ୍ରେଣ୍ଡରେ ସବୁବେଳେ ଶାଢ଼ିର ଚାହିଦା ରହିଛି। ମାତ୍ର ଏହାକୁ ପିନ୍ଧିବା ଷ୍ଟାଇଲ୍‌ ଏବଂ ବ୍ଲାଉଜ୍‌ର ଷ୍ଟାଇଲ୍‌ରେ ସବୁବେଳେ କିଛି ନା କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। କୌଣସି ବାହାଘର କିମ୍ବା ପାର୍ଟିରେ ପିନ୍ଧିବା ପାଇଁ ମହିଳମାନେ ଶାଢ଼ି ତ କିଣି ଦିଅନ୍ତି ମାତ୍ର ବ୍ଲାଉଜ୍‌ର ଷ୍ଟାଇଲ୍‌ କିପରି କରିବେ ଭାବି ଘଣ୍ଟା ଘଣ୍ଟା ସମୟ ବିତିଯାଏ। ଅନେକ ମହିଳା ବ୍ଲାଉଜ୍‌ର ବେକ ଷ୍ଟାଇଲ୍‌, ପଛ ଷ୍ଟାଇଲ୍‌ କ’ଣ କରିବେ ତାହାକୁ ନେଇ ଦ୍ବନ୍ଦ୍ବରେ ରୁହନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ବାହାଘର କିମ୍ବା ପାର୍ଟିରେ ସିମ୍ପଲ ଶାଢ଼ି ପିନ୍ଧିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହାର ବ୍ଲାଉଜ୍‌କୁ ଟ୍ରେଣ୍ଡି ଲୁକ୍‌ ଦେବାକୁ ଜମାରୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏଠାରେ ବ୍ଲାଉଜ୍‌ର କିଛି ଷ୍ଟାଇଲିଶ ଡିଜାଇନ୍‌ ସମ୍ପର୍କରେ ଜଣାଉଛୁ। ଯାହାକୁ ଅନୁସରଣ କଲା ପରେ ଆପଣ ବି ଶାଢ଼ିରେ କୌଣସି ବଲିଉଡ୍‌ ତାରକାଙ୍କଠାରୁ ପଛରେ ରହିବେ ନାହିଁ।



ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପହଡ଼ ଖୋଲା ଦର୍ଶନ