ଫ୍ୟାଶନ

ବର୍ଷାଦିନେ ଷ୍ଟାଇଲିଶ୍‌ ଲୁକ୍‌ ପାଇଁ ନିଅନ୍ତୁ ହୀନାଙ୍କଠାରୁ ଟିପ୍ସ

ଟିଭିର ସବୁଠାରୁ ଷ୍ଟାଇଲିଶ୍‌ ଓ ଗ୍ଲାମରସ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ତାଲିକାରେ ହୀନା ଖାନଙ୍କ ନାମ ସୁବୁବେଳେ ଆଗରେ ରହିଛି। ସେ ସୋସାଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଆକ୍ଟିଭ୍‌ ରହିଥାନ୍ତି ଓ ନିଜର ଷ୍ଟାଇଲିଶ୍‌ ଫଟୋ ଶେୟାର କରି ନିଜ ପ୍ରଶଂସକ ତଥା ଫଲୋଅର୍ସଙ୍କୁ ଫ୍ୟାଶନ୍‌ ଗୋଲ୍ସ ଦେଉଥିବା ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି। ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ହୀନା, କିନ୍ତୁ ନିଜ ଷ୍ଟାଇଲ୍‌ର ଯାଦୁରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଘାଇଲା କରିବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି। ବିଶେଷକରି ୟଙ୍ଗଷ୍ଟରମାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଡ୍ରେସିଂ ସେନ୍ସ ବହୁତ ମାତ୍ରାରେ ଅନୁପ୍ରାଣିତ କରୁଛି। ହୀନାଙ୍କ ୱେଷ୍ଟର୍ଣ୍ଣ ଷ୍ଟାଇଲ୍‌ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ହେବା ସହିତ ବୋଲ୍ଡ ଲୁକ୍‌ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥାଏ। ବିଶେଷକରି ତାଙ୍କ ଷ୍ଟାଇଲ୍‌ କଲେଜ୍‌ ଯାଉଥିବା ଝିଅମାନେ ଖୁବ୍‌ ପସନ୍ଦ କରିଥାନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ ବର୍ଷାଦିନେ ନିଜକୁ ଫ୍ୟାଶନେବଲ୍‌ ଦେଖାଇବାକୁ ଚାହୁଛନ୍ତି, ତେବେ ହୀନାଙ୍କଠାରୁ ଡ୍ରେସିଂ ଟିପ୍ସ ନେଇପାରିବେ।

ଶ୍ରାବଣରେ ବୋଲ୍‌ବମ୍‌ ଟି-ଶାର୍ଟର ଜଲୱା

ଶ୍ରାବଣ ମାସରେ କାଉଡ଼ିଆମାନେ ଶିବଲିଙ୍ଗରେ ପାଣି ଢାଳିଥାନ୍ତି। କାଉଡ଼ିଆ ନାମ ଶୁଣିବା ମାତ୍ରେ ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଆଖି ଆଗରେ ଗେରୁଆ ରଙ୍ଗର କପଡ଼ା ପିନ୍ଧିଥିବା କୌଣସି ଯୁବକଙ୍କ ଛବି ଆସୁଛି, ତେବେ ଏଥର ନିଜ ଚିନ୍ତାଧାରା ବଦଳାଇ ଦିଅନ୍ତୁ। ଏଥର କାଉଡିଆ ଯାତ୍ରା ସମୟରେ କେବଳ ଗେରୁଆ ଟି-ଶାର୍ଟରେ ନୁହେଁ, ବରଂ ବୋଲ୍‌ବମ୍‌ ଟି-ଶାର୍ଟରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି। ବଦଳୁଥିବା ଫ୍ୟାଶନ୍‌ ଟ୍ରେଣ୍ଡକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି କାଉଡିଆଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପ୍ରକାରର ଟି-ଶାର୍ଟ ଡିଜାଇନ୍‌ କରାଯାଇଛି। ଯୁବକମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଟି-ଶାର୍ଟକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି। ଆପଣ ମଧ୍ୟ ବୋଲ୍‌ବମ୍‌ବାଲା ଏହି ଟି-ଶାର୍ଟ ପିନ୍ଧି ଶିବ ଭକ୍ତିରେ ଲୀନ ହୋଇପାରିବେ। ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଲାଟେଷ୍ଟ ବୋଲ୍‌ବମ୍‌ ଟି-ଶାର୍ଟ ସମ୍ପର୍କରେ।



ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପହଡ଼ ଖୋଲା ଦର୍ଶନ