ଫ୍ୟାଶନ

ସ୍ପୋର୍ଟି ଲୁକ୍‌ରେ ଜ୍ୟାକଲିନ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡେଜ୍‌
ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କ ଷ୍ଟାଇଲିଶ୍‌ ସ୍ପାଇକି ଜୋତାର ଦାମ୍‌ ଜାଣନ୍ତୁ

ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟର ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଆଜି କାଲି କ୍ରିକେଟ୍‌ ମୈଦାନରେ ନିଜ ଦମ୍‌ଦାର ଖେଳ ପ୍ରଦର୍ଶନ ସହିତ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡରୁ ମଙ୍ଗେତର ପାଲଟିଥିବା ନତାଶା ସ୍ନାନକୋଭିକଙ୍କ ସହିତ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍‌ କେମେଷ୍ଟ୍ରୀ ଓ ପେଜ୍‌ ୩ ପାର୍ଟି ପାଇଁ ଅଧିକ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଆଉ ଏକ କଥା ପାଇଁ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାନ୍ତି, ତାହା ହେଉଛି ତାଙ୍କ ଷ୍ଟାଇଲ୍‌, ମହଙ୍ଗା ଓ ଲଗ୍‌ଜୁରିଅସ୍ ବ୍ରାଣ୍ଡସ୍‌ ପ୍ରତି ତାଙ୍କ ଦୁର୍ବଳତା। କେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ପାଇଜାମା, କେତେବେଳେ ୨୫ ହଜାର ଟଙ୍କାର ବକ୍ସର୍ସ ତ ଆଉ କେତେବେଳେ ୧ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜୋତାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ। ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କୁ ସବୁବେଳେ ବିନ୍ଦାସ ଓ ଖର୍ଚ୍ଚ କରୁଥିବା ଲାଇଫ୍‌ଷ୍ଟାଇଲ୍‌ ବହୁତ ପସନ୍ଦ।

ହୀନାଙ୍କଠାରୁ ନିଅନ୍ତୁ ଏହି ଡ୍ରେସ୍‌ ଆଇଡିଆ
ସବ୍ୟସାଚୀଙ୍କ ଡିଜାଇନର ଶାଢ଼ିରେ ଚମକିଲେ ଦୀପିକା ଓ ଲକ୍ଷ୍ମୀ

ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଏବେ ଖୁବ୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି। କାରଣ ନିଜ ଫିଲ୍ମ ‘ଛପାକ୍‌’କୁ ନେଇ ସେ ସଭିଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିଥିବାବେଳେ ଜେଏନ୍‌ୟୁ ହିଂସା ଘଟଣାରେ ପୀଡ଼ିତ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସେ ତାଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଯୋଗାଇ ଦେଇଛନ୍ତି। ଜେଏନ୍‌ୟୁ ଘଟଣାଟି କିଛି ମାତ୍ରାରେ ବିବାଦୀୟ ହୋଇଥିବା ସତ୍ତ୍ବେ ଦୀପିକାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଛପାକ୍‌’ ଉପରେ ଏବେ ସମସ୍ତଙ୍କର ଫୋକ୍‌ସ ରହିଛି। ତେବେ ଏହି ବିବାଦରୁ ଦୂରରେ ରହି ଏଠାରେ ଦୀପିକାଙ୍କ ଫ୍ୟାଶନ୍‌ ସେନ୍ସ ଓ ଷ୍ଟାଇଲ୍‌ ସମ୍ପର୍କରେ କୁହାଯାଇଛି। ନିଜ ଫିଲ୍ମ ‘ଛପାକ୍‌’ର ସ୍କ୍ରିନିଂ ଅବସରରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଓ ଏସିଡ୍‌ ଆକ୍ରମଣ ପୀଡ଼ିତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଅଗ୍ରୱାଲ୍‌ ଉଭୟ ଶାଢ଼ିରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଜୀବନୀ ଉପରେ ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ଆଧାରିତ ହୋଇଛି।

ବିଚ୍‌ ଭ୍ୟାକେସନ୍‌ ପାଇଁ ପରଫେକ୍ଟ ହୀନାଙ୍କ ବିକିନି ଲୁକ୍ସ

ପୂରା ଉତ୍ତର ଭାରତରେ ଏବେ ପ୍ରବଳ ଶୀତଳ ପଡ଼ିଛି। ଏପରିସ୍ଥଳେ ଗୋଟିଏ ଜିନିଷ ଆପଣଙ୍କୁ ମୁକ୍ତି ଦେଇପାରିବ, ତାହା ହେଉଛି କୌଣସି ଗରମ ସ୍ଥାନ ଭ୍ରମଣରେ ଯିବା। ଯଦି ଆପଣ ନୂଆ ବର୍ଷ ପାଳନ କରିବା ଲାଗି କୌଣସି ବେଳାଭୂମିକୁ ଭ୍ୟାକେସନ୍‌ରେ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ହଟ୍‌ ଏଣ୍ଡ ସେକ୍ସି କିପରି ଦେଖାଯିବେ, ତାହାର ଟିପ୍ସ ହୀନା ଖାନଙ୍କଠାରୁ ନେଇପାରିବେ। ହୀନା ନିଜ ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ କେତେକ ଫଟୋ ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କର ବିକିନି ଲୁକ୍‌ ସମସ୍ତଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରୁଛି। ଆପଣଙ୍କ ବିଚ୍‌ ଭ୍ୟାକେସନ୍‌ ପାଇଁ ହୀନାଙ୍କ ଏହି ବିକିନି ଲୁକ୍ସରୁ ଟିପ୍ସ ନେଇପାରିବେ। ହୀନା ଜଣେ ଲୋକପ୍ରିୟ ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେବା ସହିତ ଖୁବ୍‌ଶୀଘ୍ର ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ହୀନା ନିଜେ ଏବେ ମାଲଦ୍ବୀପରେ ଛୁଟି ବିତାଉଛନ୍ତି।

ଜାଣନ୍ତୁ ବିଶ୍ବସୁନ୍ଦରୀ ନଂ.୩ ସୁମନ ରାଓଙ୍କ ଷ୍ଟାଇଲ୍‌ ଷ୍ଟେଟ୍‌ମେଣ୍ଟ


ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପହଡ଼ ଖୋଲା ଦର୍ଶନ