ଏବେ ଟ୍ରେଣ୍ଡରେ ବ୍ଲେଜର ଡ୍ରେସ


ଦୁନିଆରେ ନୂଆ ଟ୍ରେଣ୍ଡ ସେଟ କରିବା ଲାଗି ଆଉଟଫିଟ ଓ ଫ୍ୟାଶନ ସହିତ ଜଡ଼ିତ ଅନେକ ଜିନିଷକୁ ନେଇ ଅନେକ ପରୀକ୍ଷାନିରୀକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡ଼ିଥାଏ। ଏହି ପରୀକ୍ଷଣ କେବେ ଫ୍ଲପ ତ ଆଉ କେତେବେଳେ ସଫଳ ହୋଇଥାଏ। ବେଳେବେଳେ ଏହା ସନ୍ତୁଳିତ ରୂପରେ ବଜାରରେ ନିଜ ପରିଚୟ ଛାଡ଼ିଥାଏ। ଏଭଳି ଏକ ପରୀକ୍ଷଣ ବ୍ଲେଜର ପ୍ୟାଣ୍ଟସୁଟକୁ ନେଇ କରାଯାଇଛି। ଏଥିରେ ବ୍ଲେଜରକୁ ବିନା ପ୍ୟାଣ୍ଟରେ ମଧ୍ୟ ପିନ୍ଧା ଯାଇପାରିବ। ଏହା ବ୍ଲେଜର ଡ୍ରେସ ନାମରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡରେ ରହିଛି। ଗ୍ଲୋବାଲ ଷ୍ଟାର ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଜୋନସଙ୍କ ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଶିବାନୀ ଦାଣ୍ଡେକର, ଶାଢ଼ି କୁଇନ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବ୍ଲେଜର ଡ୍ରେସରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଏହି ବ୍ଲେଜର ଡ୍ରେସକୁ ଆପଣ ୱାର୍କ ମିଟିଂ, ନାଇଟ ପାର୍ଟି ସହିତ ନିଜ ସୁବିଧା ଅନୁସାରେ ଯେ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ପିନ୍ଧି ଯାଇପାରିବେ। ଏହି ଡ୍ରେସ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକା ଧାରାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ପାୱାର ୱିମେନ ସହିତ ଗ୍ଲାମରସ ଲୁକ ଦେବ।

ଶିବାନୀ ବକ୍ସ ବ୍ଲେଜର ଡ୍ରେସ ସହିତ ମ୍ୟାଚିଂ ଥାଇ ହାଇ ବୁଟ ପିନ୍ଧିଥିଲେ। ସ୍ମାର୍ଟ ଓ ଷ୍ଟାଇଲିଶ ଲୁକ ପାଇଁ ଆପଣ ଶିବାନୀ ଦାଣ୍ଡେକରଙ୍କ ବ୍ଲେଜର ଡ୍ରେସ ଲୁକକୁ କପି କରିପାରିବେ। ସେହିପରି ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଜୋନସ ହ୍ବାଇଟ ବ୍ଲେଜର ଡ୍ରେସ ସହିତ କ୍ଲିଅର ସ୍ୟାଣ୍ଡଲ ଟିମଅପ କରି ପିନ୍ଧିଥିଲେ। ଏଥିସହିତ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଏକ ଷ୍ଟାଇଲିଶ ବ୍ଲାକ ସନଗ୍ଲାସ ପିନ୍ଧିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା।

ରେଡ ବ୍ଲେଜର ଡ୍ରେସରେ ସାରା ଅଲୀ ଖାନ ଖୁବ ଷ୍ଟାଇଲିଶ ନଜର ଆସୁଥିଲେ। ଏଭଳି ବ୍ଲେଜର ଡ୍ରେସକୁ ଆପଣ ନାଇଟ ପାର୍ଟିରେ ପିନ୍ଧି ପାରିବେ। ଏଭଳି ବ୍ଲେଜର ଡ୍ରେସରେ ଆପଣ ମ୍ୟାଚିଂ ସ୍ୟାଣ୍ଡାଲ ବଦଳରେ କଣ୍ଟ୍ରାଷ୍ଟ କଲର ସ୍ୟାଣ୍ଡାଲ ପିନ୍ଧନ୍ତୁ। ମୋନିକା ଡୋଗରା ଅଲ ହ୍ବାଇଟ ବ୍ଲେଜର ଡ୍ରେସକୁ ମ୍ୟାଚିଂ ଚଙ୍କି ବୁଟ ସହିତ ପିନ୍ଧିଥିଲେ। ଯଦି ଆପଣ ମ୍ୟାଚିଂ ଲୁକ ଟ୍ରାଏ କରିବାକୁ ଚାହୁଛନ୍ତି, ତେବେ ମୋନିକାଙ୍କ ବ୍ଲେଜର ଡ୍ରେସ ଲୁକ ଟ୍ରାଏ କରିପାରିବେ।

ଯଦି କୌଣସି କନଫରରେନ୍ସକୁ ଯିବାର ଅଛି, ତେବେ ଶିଳ୍ପା ଶେଟ୍ଟୀ କୁନ୍ଦ୍ରାଙ୍କ ମେରୁନ ରଙ୍ଗର ବ୍ଲେଜର ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିପାରିବେ। ଏହି ଡ୍ରେସରେ ଶିଳ୍ପା ଖୁବ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ। ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହ କକଟେଲ ପାର୍ଟି ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଏହା ଚୟନ କରିପାରିବେ।

Post Comment




  
Captcha
Cannot Read? Click Here to generate a new one.


ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପହଡ଼ ଖୋଲା ଦର୍ଶନ