ଆସୁଛି ଅମିତାଭ ଓ ଆୟୁଷ୍ମାନଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଫିଲ୍ମ


ଏବେ ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତା ଆୟୁଷ୍ମାନ ଖୁରାନାଙ୍କ ସମୟ ଭଲ ଚାଲିଛି। ନିଜର ପ୍ରଥମ ସିନେମା ‘ଭିକି ଡୋନର’ରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଥିବା ଆୟୁଷ୍ମାନଙ୍କ ଲଗାତର ୩ଟି ଫିଲ୍ମ ଫ୍ଲପ୍‌ ହୋଇଯାଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ‘ଦମ୍‌ ଲଗାକେ ହୈସା’ ସିନେମା ମାଧ୍ୟମରେ ସେ ପୁଣିଥରେ ତାଙ୍କର ଦମ୍‌ଦାର ଉପସ୍ଥିତି ଜାହିର୍‌ କରିଥିଲା। ଏହା ପରେ ‘ବରେଲୀ କୀ ବର୍ଫି’, ‘ଶୁଭ ମଙ୍ଗଳ ସାବଧାନ’, ‘ବଧାଇ ହୋ’ ଓ ‘ଅନ୍ଧାଧୂନ’ ଭଳି ବ୍ୟାକ୍‌ ଟୁ ବ୍ୟାକ୍‌ ହିଟ୍‌ ଫିଲ୍ମ ଦେବା ପରେ ଏବେ ଆୟୁଷ୍ମାନ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ଓ ନିର୍ଦେଶକଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପସନ୍ଦ ପାଲଟିଛନ୍ତି।

ଏବେ ଆୟୁଷ୍ମାନ ଅଧା ଡଜନରୁ ଅଧିକ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ସାଇନ୍‌ କରିସାରିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି। ତାଙ୍କ ହାତରେ ଏବେ ଡ୍ରିମଗାର୍ଲ, ବାଲା, ଛୋଟୀ ସୀ ବାତ୍‌, ଆବରା କା ଡାବରା, ଗୁଗଲି, ଶୁଭ ମଙ୍ଗଳ ଜ୍ୟାଦା ସାବଧାନ ରହିଥିବାବେଳେ ଏବେ ମହାନାୟକ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସହ ‘ଗୁଲାବୋ ସିତାବୋ’ ସିନେମାରେ ଅଭିନୟ କରିବା ଲାଗି ସେ ସାଇନ୍‌ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦେଶନା ସୁଜିତ ସରକାର ଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି ଫିଲ୍ମ ଏକ ଫ୍ୟାମିଲି ଡ୍ରାମା କମେଡି ଅଟେ। ଏହି ଫିଲ୍ମ ସମ୍ପର୍କରେ ନିଜେ ସୁଜିତ ସୋସାଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଏହାପୂର୍ବରୁ ସୁଜିତଙ୍କ ନିର୍ଦେଶନାରେ ଆୟୁଷ୍ମାନ ‘ଭିକ୍କି ଡୋନର’ ସିନେମାରେ ଅଭିନୟ କରି ସାରିଛନ୍ତି। ସେହିପରି ସୁଜିତଙ୍କ ନିର୍ଦେଶନାରେ ଅମିତାଭ ‘ପିକୁ’ ସିନେମାରେ ଅଭିନୟ କରି ସାରିଛନ୍ତି। ‘ଗୁଲାବୋ ସିତାବୋ’ ଫିଲ୍ମ ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରଥମ ଥର ଲାଗି ଅମିତାଭ ଓ ଆୟୁଷ୍ମାନ ଏକାଠି ନଜର ଆସିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି ଫିଲ୍ମର କାହାଣୀ ଜୁହୀ ଚତୁର୍ବେଦୀ ଲେଖିଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମର ଶୁଟିଂ ଆଗାମୀ ମାସରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଜୁହୀଙ୍କ ସହିତ ମିଶି ଦୀର୍ଘ ଦିନ ହେଲାଣି ସେ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ଉପରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି ସୁଜିତ କହିଛନ୍ତି।

Post Comment




  
Captcha
Cannot Read? Click Here to generate a new one.


ଶ୍ରୀଜୀଉଙ୍କ ସୁନାବେଶ ଦର୍ଶନ

ନୋବେଲ ଡିନର୍
ନୋବେଲ ପୁରସ୍କାର ଭଳି ନୋବେଲ ଡିନରର ମର୍ଯ୍ୟାଦା ଅତି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ। ନୋବେଲ ପୁରସ୍କାର ପ୍ରଦାନ ପରେ ପ୍ରତି ବର୍ଷ ଡିସେମ୍ବର ୧୦ ତାରିଖରେ ଷ୍ଟକହୋମ୍ ସିଟିର ବ୍ଳୁ ହଲ୍‌ରେ ଏହି ରାତ୍ରିଭୋଜନର ଆୟୋଜନ କରାଯାଏ। ଏଥିରେ ସ୍ବିଡେନର ରାଜ ପରିବାର, ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ, ପଦସ୍ଥ ସରକାରୀ ବ୍ୟକ୍ତି, ନୋବେଲ ବିଜେତା ଏବଂ ଅତିଥି ଉପସ୍ଥିତ ରହନ୍ତି। ପ୍ରତ୍ୟେକ ନୋବେଲ ବିଜେତା ଏଠାକୁ ୧୬ ଜଣ ଅତିଥିଙ୍କୁ ସାଥିରେ ଆଣି ପାରିବେ। ଏହି ଭୋଜନର ସମୟ ସୀମା ୪ ଘଣ୍ଟା। ଏଥିରେ ନୋବେଲ ବିଜେତାମାନେ ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ବକ୍ତବ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତି। ଚାରି ଦିନ ଆଗରୁ ୪୦ ଜଣ ରୋଷେୟା ୨୦୦ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହାୟତାରେ ଭୋଜନ ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ଲାଗିଯାଆନ୍ତି। ୬୦ଟି ଟେବୁଲରେ ଥିବା ୭୦୦୦ ଥାଳି, ୫୦୦୦ ଗ୍ଳାସ୍ ଏବଂ ୧୦,୦୦୦ ରୁପା ବାସନରେ ଖାଦ୍ୟ ପରଷା ଯାଏ। ଏହି ଡିନରର ମୂଲ୍ୟ ୪ କୋଟି ଟଙ୍କା। ୧୯୭୯ ମସିହାର ନୋବେଲ ଶାନ୍ତି ବିଜେତା ମଦର ଟେରେସାଙ୍କ ଅନୁରୋଧ କ୍ରମେ ସେହି ବର୍ଷ ଏହି ଭୋଜନ ବାତିଲ୍‌ କରାଯାଇ ସେହି ଅର୍ଥ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିଲା।