କୋଲକାତା ହିଂସାକାଣ୍ଡକୁ ନେଇ ମୋଦି-ମମତା ମୁହାଁମୁହିଁ


କୋଲକାତା: ବିଜେପି ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଅମିତ ଶାହ କୋଲକାତାରେ ରୋଡ ଶୋ’ କରିବା ବେଳେ ଦେଖା ଦେଇଥିବା ହିଂସାକାଣ୍ଡକୁ ନେଇ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମମତା ବାନାର୍ଜୀ ଓ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଛନ୍ତି। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାର ଅବସରରେ ମମତାଙ୍କୁ ସିଧାସଳଖ ଟାର୍ଗେଟ୍‌ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଗଣତନ୍ତ୍ରକୁ ହତ୍ୟା କରୁଛନ୍ତି। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଟିଏମ୍‌ସି ପକ୍ଷରୁ ମଧ୍ୟ ବିଜେପି କର୍ମୀଙ୍କ ଗୁଣ୍ଡାରାଜର ଭିଡିଓ ଫୁଟେଜ୍‌ ପ୍ରମାଣ ସ୍ବରୁପ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇଛି।

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାର ଅବସରରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦିଦିଙ୍କ ଗୁଣ୍ଡାମାନେ ବନ୍ଧୁକ ଓ ବୋମା ଧରି ଆକ୍ରମଣ କରିବାକୁ ପଛାଉ ନାହାନ୍ତି। ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ  ଲୋକେ ରାଜ୍ୟରେ ଶାସନ ବଦଳାଇ ଦିଦିଙ୍କୁ କ୍ଷମତାକୁ ଆଣିଥିଲେ। ମାତ୍ର ଦିଦି ଲୋକଙ୍କ ଆଶାରେ ପାଣି ଭରିବା ସହ ଦମନମୂଳକ ଶାସନ ଜରିଆରେ ଲୋକମତକୁ ଚପାଇ ଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି। ଏହାକୁ ଲୋକେ ଆସନ୍ତା ନିର୍ବାଚନରେ ନିଶ୍ଚୟ ଜାବାବ ଦେବେ। ବିଜେପିର ଉତ୍‌ଥାନରେ ଦିଦି ଡରି ଯାଇଛନ୍ତି।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଟିଏମ୍‌ସି ପକ୍ଷରୁ ଜନନାୟକ ବିଦ୍ୟାସାଗରଙ୍କ ପ୍ରତିମୂର୍ତ୍ତ ଭାଙ୍ଗିବା ନେଇ ଏକାଧିକ ଭିଡିଓ ଚିତ୍ର ସମ୍ବଳିତ ତଥ୍ୟ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନକୁ ଦିଆଯାଇଛି। ସାଂସଦ ଡେରେକ ଓ’ ବ୍ରାଏନଙ୍କ ନେତୃତ୍ବରେ ଏକ ପ୍ରତିନିଧି ଦଳ ନିର୍ବାଚନ କମିଶନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ସହ ସମସ୍ତ ହିଂସାକାଣ୍ଡ ପାଇଁ ବିଜେପି ଦାୟୀ ବୋଲି ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

Post Comment




  
Captcha
Cannot Read? Click Here to generate a new one.


ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପହଡ଼ ଖୋଲା ଦର୍ଶନ