ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଗଣବଳାତ୍କାର ମାମଲା: ୫ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ


ସୁନ୍ଦରଗଡ଼: ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ବଣାଇ ଉପଖଣ୍ଡ କେ.ବଲାଙ୍ଗ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କାଲକାଟୁ ଜଙ୍ଗଲରେ ଘଟିଥିବା ଯୁବତୀ ଗଣବଳାତ୍କାର ଘଟଣାରେ ଗୁରୁବାର ପୋଲିସ୍‌ ୫ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଗିରଫ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ହେଲେ ରେଞ୍ଜଡ଼ା ଗ୍ରାମର ଧନସେନ ସିଂ (୨୪), ଶଙ୍କର ସିଂ (୨୧), ସହଦେବ ସିଂ (୨୩), ରବୀନ୍ଦ୍ର ସିଂ (୨୨) ଏବଂ ସ୍ବୟମ୍ବା ଗ୍ରାମର ଉମେଶ ସିଂ (୨୪)। ଗିରଫ ପରେ ସେମାନଙ୍କୁ କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରାଯାଇଛି।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ମୋଟୁହନୁମାନ ଗ୍ରାମର ଜନୈକା ଯୁବତୀ ନିଜ ମାମୁଁ ପୁଅ ଭାଇଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଶୁଦ୍ଧିକ୍ରିୟାରେ ଯୋଗଦେବା ପାଇଁ ରେଞ୍ଜଡ଼ା ଗ୍ରାମକୁ ଯାଇଥିଲେ। ସେମାନେ ସୋମବାର ରାତି ପ୍ରାୟ ସାଢ଼େ ୮ଟାବେଳେ ବାଇକ୍‌ରେ ଫେରୁଥିବା ବେଳେ କାଲକାଟୁ ଜଙ୍ଗଲ ରାସ୍ତାରେ ୫ ଜଣ ଯୁବକ ସେମାନଙ୍କୁ ଅଟକାଇଥିଲେ। ଏହାପରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଭାଇକୁ ଯୁବକମାନେ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ ମାରିଥିଲେ। ସେ ପ୍ରାଣ ବିକଳରେ ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରକୁ ଦୌଡ଼ି ପଳାଇଥିଲେ। ଏହାପରେ ଯୁବକମାନେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଜଙ୍ଗଲ ଭିତରକୁ ଟେକି ନେଇ ବଳାତ୍କାର କରିଥିଲେ। ପୀଡ଼ିତା ଯୁବତୀ ସେଠାରୁ ଘରକୁ ଫେରି ଏହି ବିଷୟରେ ଥାନାରେ ଜଣାଇଥିଲେ। କେ.ବଲାଙ୍ଗ ପୋଲିସ୍‌ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରି ପାଞ୍ଚ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି।

Post Comment




  
Captcha
Cannot Read? Click Here to generate a new one.


ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପହଡ଼ ଖୋଲା ଦର୍ଶନ


କରେନ୍ସି କନଭର୍ଟର

ଜନମତ

ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଭକ୍ତଙ୍କ ଦର୍ଶନକୁ ଶୃଙ୍ଖଳିତ ଓ ବ୍ୟବସ୍ଥିତ କରିବା ନିମନ୍ତେ ସୁପ୍ରିମ୍‌କୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦେଶ କ୍ରମେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଧାଡ଼ି ଦର୍ଶନ ବ୍ୟବସ୍ଥା ସହ ଆପଣ ଏକମତ ତ ?