ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଖବର

ରାଜ୍ୟରେ ଅର୍ଦ୍ଧନ୍ୟାୟିକ ବ୍ୟବସ୍ଥା ସଙ୍କଟରେ: କଂଗ୍ରେସ
ମୋବାଇଲ୍‌ରେ ଶୁଟିଂ ପାଇଁ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଇଲେ

ମୁମ୍ବାଇ: ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ଶିକ୍ଷାମନ୍ତ୍ରୀ ବିନୋଦ ତାୱଡେ ଜଣେ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ସକାଶେ ନିର୍ଦେଶ ଦେଇ ଏବେ ବିବାଦରେ ଫସିଯାଇଛନ୍ତି। ଅମରାବତୀ ଜିଲ୍ଲାର ଏକ କଲେଜକୁ ଅତିଥି ଭାବେ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ତାୱଡେଙ୍କୁ ସେଠାକାର କିଛି ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ପାଖରେ ମାଗଣା ଶିକ୍ଷା ନୀତି ନେଇ କୌଣସି ପ୍ରସ୍ତାବ ରହିଛି ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲେ। ତେବେ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେଇ ନ ଥିବା ତାୱଡେ ଉକ୍ତ ସମୟର ଭିଡିଓ ଶୁଟିଂ କରୁଥିବା ଜଣେ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଏପରି ନ କରିବାକୁ ତାଗିଦ୍‌ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଛାତ୍ର ଜଣକ ତାଙ୍କ କଥା ନ ଶୁଣିବାରୁ ସେ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ସକାଶେ ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ୍‌କୁ ନିର୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ। ପୋଲିସ୍‌ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ନିର୍ଦେଶ ମାନି ଉକ୍ତ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ସହ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍‌ ଫୋନ୍‌କୁ ନେଇଯାଇଥିବା ଛାତ୍ର ଜଣକ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

ଭାରତର ସର୍ଜିକାଲ୍‌ ଷ୍ଟ୍ରାଇକ୍‌କୁ ମନଗଢ଼ା କହିଲା ପାକିସ୍ତାନ


ଶ୍ରୀଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ ପହଡ଼ ଖୋଲା ଦର୍ଶନ


କରେନ୍ସି କନଭର୍ଟର

ଜନମତ

ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଭକ୍ତଙ୍କ ଦର୍ଶନକୁ ଶୃଙ୍ଖଳିତ ଓ ବ୍ୟବସ୍ଥିତ କରିବା ନିମନ୍ତେ ସୁପ୍ରିମ୍‌କୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦେଶ କ୍ରମେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଧାଡ଼ି ଦର୍ଶନ ବ୍ୟବସ୍ଥା ସହ ଆପଣ ଏକମତ ତ ?